Eksklusive Black Friday-rabatter for deg som vil spare penger.
Eksklusive Black Friday-rabatter for deg som vil spare penger.
Hvert år kommer det et øyeblikk da det er litt mer spennende å handle – da ønskelister blir til muligheter og produktene du har sett langt etter, plutselig blir mer oppnåelige.
I år varer Black Friday-kampanjen lenger enn før – tre dager istedenfor to. Og det er akkurat dette vi satser på å tilby: en feiring av valg, verdi for pengene og besparelser som vil gjøre handleopplevelsen bedre enn noen gang.
Mer å glede seg over, mer å spare
Fra 11. november (kl. 00.00) til 13. november (kl. 23.59) får du 10 % rabatt med proporsjonal FV/PV når du bestiller Nutriway-, XS-, Artistry- eller iCook-produkter for minst 100 PV!
Dette er din store sjanse til å fylle hyllene med favorittene dine og kanskje prøve noen nye produkter i tillegg, mens hver bestilling gir deg mer verdi for pengene.
Kampanjevilkår gjelder:
- Produkter fra de følgende varemerkene teller med i PV og blir rabattert så lenge den samlede bestillingsverdien oppfyller minstekravet.
- Nutriway™
- Bodykey by Nutriway™
- Artistry™
- Artistry Skin Nutrition™
- Artistry Studio™
- Artistry Signature Select™
- XS™ (drikker og sportsernæring)
- iCook™
- Følgende produkter teller ikke med i PV og blir ikke rabattert.
| Varenr. | Produktbeskrivelse |
| 127571 | Artistry LongXevity Rich Cream |
| 127575 | Artistry LongXevity Rich Cream refill |
| 127573 | Artistry LongXevity Eye cream |
| 127577 | Artistry LongXevity Eye cream refill |
| 127600 | Artistry LongXevity Toner essense |
| 126730 | Artistry Future Glow Foundation 305 Cacao |
| 126733 | Artistry Future Glow Foundation 403 Java |
| 126737 | Artistry Go Vibrant Eyeshadow Quad - Peach Basket |
| 125325 | Artistry Face Mist |
| 128059 | Nutrilite Woman 40+ presale bundle |
- Produkter som kvalifiserer for rabatt, blir merket med rabattetikett og føres opp på tilbudssiden
- Det er ingen begrensninger for hvor mange bestillinger hver ABO kan legge inn i løpet av denne perioden.
- Kampanjen er tilgjengelig for alle ABOer og registrerte kunder.
- Registrerte kunder får 10 % rabatt når de bestiller Nutriway-, XS-, Artistry- og/eller iCook-produkter for minst 3600 kr.
- Denne kampanjen kan kombineres med andre aktive kampanjer.
- I løpet av Black Friday-perioden blir rabattene automatisk trukket fra prisen på relevante produkter som behandles som en del av en automatisk gjenbestilling.
- Gift for Growth-kuponger kan brukes for å få ekstra rabatt.
Vær oppmerksom på at vi venter stor pågang under denne kampanjen, og at bestillingen din derfor kan bli litt forsinket. Vi setter pris på tålmodigheten din mens vi gjør vårt ytterste for å levere produktene dine så raskt som mulig.
Enten du er ute etter å fylle opp beholdningen med favorittprodukter, finne en spesiell gave eller investere i ditt eget velvære – med disse tidsbegrensede rabattene er det lett å få mer mens du bruker mindre.
Ikke gå glipp av sjansen til å sikre deg julegavene tidlig i år med våre nøye utvalgte tilbud!